ROZWÓJ OSOBISTY | PRAKTYCZNA PSYCHOLOGIA | RELACJE MIĘDZYLUDZKIE

Zarządzanie Emocjami – darmowy audiobook!

, Bez kategoriiTwoje emocje mają nad Tobą kontrolę i chcesz to zmienić? Wszystko, co musisz wiedzieć na ten temat zamknięte w jednym zgrabnym audioobooku pt. „Zarządzanie Emocjami”. To 40 minut konkretnej, rzetelnej wiedzy, przedstawionej w obrazowy sposób. Teraz udostępniam go zupełnie za darmo!

WAŻNE:
Wszyscy aktualni subskrybenci newslettera otrzymali dostęp do audiobooka w dzisiejszym mailu. Jeśli nie widzisz wiadomości pt: “Zarządzanie emocjami –darmowy audiobook dla Ciebie”, sprawdź proszę także folder SPAM oraz OFERTY.

Dlaczego powstał audiobook Zarządzanie Emocjami?

Często dostaję wiadomości, w których wspominacie o swoich przeżyciach wewnętrznych. O nadmiernym stresie. Smutku, gniewie, strachu i lęku. O tym, że jesteście uczuciami przytłoczeni, sparaliżowani lub wręcz przeciwnie – nie potraficie ich odczuwać. Prawdopodobnie każdy poważniejszy problem wiąże się z trudnymi doświadczeniami emocjonalnymi. Pomyślałem, że tego cierpienia mogłoby być troszkę mniej, gdyby każdy miał dostęp do obrazowo przedstawionej wiedzy na temat zarządzania emocjami.

Już zabierałem się za stworzenie krótkiego e-booka, ale doszedłem do wniosku, że to niekoniecznie najlepsze, co mogę zrobić, dlatego… postanowiłem nagrać darmowy audiobook (jako niespełniony podcaster). Wykorzystując wiedzę z zakresu psychologii, rozwoju osobistego, psychoterapii i własnych doświadczeń, zacząłem nieśmiało nagrywać materiał. Było to dla mnie coś nowego, odświeżającego. Potraktowałem to przedsięwzięcie niczym małą przygodę.

Świetnie było w końcu wykorzystać profesjonalny sprzęt audio, na który składał się zakurzony mikrofon pojemnościowy firmy Blue, statyw, specjalistyczne kable i rejestrator dźwięku. Choć proces nagrywania i obróbki audiobooka był czasochłonny, jestem zadowolony z końcowego efektu i faktu, że udało mi się wszystko „domknąć” w tym temacie (no prawie ;)).

Poradnik audio, który stworzyłem, jest podstawą, solidnym fundamentem dla rozwijania umiejętności zarządzania emocjami. To sztuka, którą z pewnością będziemy szlifować całe życie, ale przecież od czegoś trzeba zacząć!

Mam nadzieję, że przedstawiłem skomplikowane koncepty w łatwy w odbiorze, „zjadliwy” sposób. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości w związku z audiobookiem, daj znać na maila: info[@]marcinkwiecinski.com.pl

Dlaczego za darmo?

Na blogu piszę artykuły, na YouTube nagrywam video, przekazując to, co wiem na temat psychologii, rozwoju osobistego i relacji międzyludzkich. Lubię to robić (poza obróbką filmów) i zawsze niezmiernie cieszę się, że mogę docierać swoimi treściami do nowych osób, które czerpią z wiedzy, którą się dzielę.

Robię to za darmo, ponieważ w ten sposób mogę mieć pozytywny wpływ na życie moich odbiorców. Nie inaczej było, kiedy postanowiłem nagrać audiobook, choć muszę przyznać, że ten projekt kosztował mnie nieco więcej wysiłku niż inne treści, które na co dzień tworzę.

Dla kogo?

Wierzę, że wiedza zawarta w audiobooku może przydać się niemal każdej osobie. Emocje są nieodłączną częścią naszego życia, więc ucząc się o nich, nawiązując z nimi lepszy kontakt i efektywnie nimi zarządzając, czynimy nasze trudne doświadczenia znośniejszymi, a te przyjemne – pełniejszymi.

Dzięki wiedzy z audiobooka dowiesz się:

  • Czym są emocje i jakie pełnią funkcje,
  • Jak zrozumieć, nazwać i skutecznie zmieniać swoje emocje,
  • Jak nawiązać kontakt ze swoimi emocjami i przestać ich unikać,
  • Kiedy emocje Ci nie pomagają i co z tym zrobić,
  • Czym jest „dobry” stres i jak może Ci pomóc w realizacji Twoich celów,
  • Jak radzić sobie z nadmiernym stresem (5 efektywnych sposobów).
Pobierz audiobook Zarządzanie Emocjami

Ufam, że po przesłuchaniu audiobooka Zarządzenie Emocjami, uda Ci się poprawić jakość Twojego życia, w którym zaczniesz rozumieć, akceptować i mieć wpływ na swoje stany emocjonalne. Miłego słuchania!

Aby pobrać poradnik:
1. Wpisz swój adres e-mail w okienko poniżej
2. Kliknij w potwierdzenie, które otrzymasz na swoją skrzynkę
3. Pobierz audiobook i raz na zawsze naucz się radzić sobie ze swoimi emocjami.Bibliografia:
Beck J. S. (2012). Terapia poznawczo-behawioralna. Podstawy i zagadnienia szczegółowe. Kraków: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Ekman P. (2011). Emocje ujawnione. Odkryj, co ludzie chcą przed tobą zataić, i dowiedz się czegoś więcej o sobie. Gliwice: Wydawnictwo Helion.
Greenberg S. L. (2013). Terapia skoncentrowana na emocjach. Gdańsk: Wydawnictwo Harmonia Universalis.
Harris R. (2017). Zrozumieć ACT. Terapia akceptacji i zaangażowania w praktyce. Gdańsk: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.
Leahy R. L., Tirch D. i Napolitano L. A. (2014). Regulacja emocji w psychoterapii. Podręcznik praktyka. Kraków: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Williams M. i Penman D. (2014). Mindfulness. Trening uważności. Warszawa: Samo Sedno.