ROZWÓJ OSOBISTY | PRAKTYCZNA PSYCHOLOGIA | RELACJE MIĘDZYLUDZKIE

Coaching Time, czyli czas na rozwój!

, Bez kategoriiWitam Cię w pierwszym wpisie na moim blogu!

Coaching Time w zamierzeniu ma być zbiorem ciekawych informacji dotyczących dziedzin samorozwoju, coachingu, psychologii i nie tylko. Z pewnością będę zajmował się zrozumieniem fenomenu sukcesu i najefektywniejszych procesów jego osiągania, by w końcu zgłębić tajemnicę tego “prawdziwego szczęścia”, za którym gonimy przez całe życie. Napiszę też o związkach i relacjach międzyludzkich. Do tych tematów będę podchodził w miarę możliwości jako postronny obserwator, przy czym wcielę się w rolę człowieka, który próbuje lub próbował tego wszystkiego na własnej skórze.

Podsumowując, większość treści, które przeleję na tego bloga, będzie moimi osobistymi wnioskami i doświadczeniami, z którymi z ogromną chęcią się podzielę. Oprócz tego, moją misją jest oddzielić ziarno od plew w natłoku coraz to nowych systemów i filozofii dotyczących kwestii związanych z rozwojem. Wszystko to opisywane w luźnym, zrozumiałym stylu, kładącym nacisk na dawanie konkretnych efektów.

Aktualizacje wpisów będą stosunkowo częste, więc zapraszam Cię do rozwoju na najwyższym poziomie razem ze mną! Jestem beznadziejnym łasuchem na jakikolwiek pozytywny komentarz zwrócony w stronę mojego ego. Ba! Nie obrażę się nawet na negatywne opinie! Więc zapraszam do komentowania wpisów, dzielenia się swoimi doświadczeniami i pomysłami. Chcę wiedzieć w jaki sposób może różnić się to, co widzę ja, od tego, co widzisz Ty.

Jeżeli masz pytania lub chciałbyś, żebym poruszył jakiś temat – pisz śmiało, jak do starego kumpla! Najlepiej na e-mail, którego adres znajdziesz w stopce na dole bloga.

Pozdrawiam i do następnego wpisu czytelniku,
Marcin Kwieciński