Opinie klientów na temat moich usług

Aleksandra Adamowicz-Hesselroth

Marcin to bardzo empatyczna osoba, słuchająca i stawiająca potrzeby klienta na pierwszym miejscu. Podczas sesji ma się poczucie, że jest się zarówno w profesjonalnych, jak i troskliwych rękach. Bardzo doceniam także sposób pracy, ponieważ spotkania są online, a po każdym z nich jest „praca domowa”, co zdecydowanie przyspiesza proces terapeutyczny. Zdecydowanie polecam.

Patrycja Brzezińska

Fantastyczny człowiek, pełen pasji i bardzo profesjonalny. Po 7 latach koszmaru związanego ze stanami lękowymi i napadami paniki, gdzie straciłam już nadzieję na normalne życie, dostałam namiar do Marcina. Umówiłam się na konsultację i to była jedna z najlepszych decyzji. Dzięki Marcinowi odzyskałam siebie z powrotem. Kontynuujemy sesje w dalszym ciągu, a mój komfort życia poprawia się z tygodnia na tydzień. Polecam bardzo sesje u Marcina to psycholog z prawdziwego zdarzenia, a z kilkoma już miałam do czynienia. Dziękuję Ci Marcin za to, co robisz.

Ewa Zboralska

Moim problemem był stres związany z egzaminem na prawo jazdy. Po każdym niezdanym egzaminie czułam się coraz bardziej zrezygnowana. Dopiero sesje z Marcinem pomogły mi. To psycholog którego polecam wszystkim potrzebującym w pokonaniu swoich fobii, stresu i lęku. Marcin jesteś wspaniałym terapeutą. Dziękuję.

Kacper Olszewski

Marcin cechuje się wyjątkową cierpliwością, która w połączeniu ze szczególną umiejętnością słuchania sprawiła, że nasze spotkania przyniosły wiele pozytywnych rezultatów. Serdecznie polecam konsultację z tym Panem.

Manuela Misiak

Mieszkam za granicą i praca z Marcin Kwieciński była zbawienna; zrozumienie i wsparcie oraz najważniejsza efektywna praca, żeby żyć w pełni, różne metody w tym regulacji emocjonalnej, identyfikacja trybów i schematów funkcjonowania, nowe treści, generalnie ZDROWIE PSYCHICZNE, a to podstawa prawidłowego funkcjonowania w życiu. Gorąco polecam!!!

Michał Kitowski

Marcin to prawdziwy pasjonat psychologii, jest szczerze zainteresowany klientem i tym, jak może mu pomóc, cechuje się ogromną wiedzą. Pełen profesjonalizm, polecam.

Paulina Strączek

Pragnę z całego serca polecić specjalistę, jakim jest Marcin. Dzięki niemu odkryłam i zrozumiałam na nowo siebie, swoje możliwości i tajemnice, które kryła moja głowa. Dawniej nie wierzyłam, że praca z psychologiem może tak bardzo wpłynąć na człowieka, że aż pokona on problemy zdrowotne, przez które musiał być w ciągłym kontakcie z różnymi lekarzami, zażywać leki, suplementy i zamartwiać się o to, że nie ma poprawy.

Tak właśnie było ze mną, jednak dzięki naszej współpracy odstawiłam to wszystko i moje zdrowie fizyczne oraz psychiczne wraca do normy. Były momenty, że nie wierzyłam, że kiedykolwiek wyzdrowieję. Okazało się jednak, że dzięki naszym sesjom jestem w stanie leczyć siebie samą. Marcin zawsze wie, co powiedzieć, jak zareagować i jak się zachować, by nakierować mnie na odpowiednie tory. Jest to zdecydowanie człowiek na właściwym miejscu; niezawodny, empatyczny, inteligentny i pracowity. Oczywistym jest to, że ta praca to jego powołanie. Raz jeszcze polecam z całego serca!

Alicja Bohowicz

Kto miewa ataki paniki i lęki, wie doskonale, jak się z tym żyje. Ale przychodzi taki moment, że już się nie ma na to sił. Cieszę się bardzo, że szukając pomocy, trafiłam na Marcina. Dzięki niemu wiem, że z takimi problemami można sobie poradzić i powrócić do normalnego życia. Bardzo dziękuję za fachową pomoc!

Tadeusz Drozd

Umówienie się na sesje z Marcinem było strzałem w dziesiątkę! Gdybym miał tę wiedzę, którą teraz posiadam zrobiłbym to 10 lat wcześniej 😉 Nie chcę zachwalać za mocno, żeby opinia nie wyszła na sztuczną, ale wiedza i techniki, które posiada Marcin to jest jakiś kosmos! Działają w 100%, a przynajmniej tak było w moim przypadku.  Gdybym miał robić to na własną rękę, pewnie przeczytałbym z 500 książek, a i tak nie przyniosłoby to takiego efektu. Szkoda czasu na kręcenie się w kółko. Jeśli masz jakiś problem, który widzisz, że powraca do Twojego życia jak bumerang, to konsultacje z Marcinem pomogą Ci znaleźć źródła oraz dadzą wiedzę i narzędzia, aby go rozwiązać. Da się odczuć, że Marcin pracuje z powołania, a praca jest jego pasją, tak jak ktoś tutaj napisał, właściwa osoba na właściwym miejscu, polecam!

Dominik Szatkowski

Przed sesjami na każdym kroku dręczyły mnie myśli związane z pracą. Na każdym kroku tylko o niej myślałem. Nie potrafiłem sobie z tym poradzić, doprowadzało mnie to do stanów, w których nie potrafiłem odpoczywać, a to, co sprawiało mi przyjemność stało się zwykłą rutyną dla zabicia nudy. Chcąc rozwiązać swój problem trafiłem na Marcina. Po paru sesjach i uświadomieniu sobie gdzie leży mój problem zmieniłem nastawienie. Pomogły mi w tym nie tylko rozmowy, ale także ćwiczenia myślowe, które polecił mi Marcin. Stałem się zupełnie innym człowiekiem. Wrócił stary ja. Z całego serca mogę polecić wizytę u Marcina! Jeśli ktokolwiek ma jakiś problem, zachęcam do współpracy!