Opinie klientów na temat moich usług

Aleksandra Adamowicz-Hesselroth

Marcin to bardzo empatyczna osoba, słuchająca i stawiająca potrzeby klienta na pierwszym miejscu. Podczas sesji ma się poczucie, że jest się zarówno w profesjonalnych, jak i troskliwych rękach. Bardzo doceniam także sposób pracy, ponieważ spotkania są online, a po każdym z nich jest „praca domowa”, co zdecydowanie przyspiesza proces terapeutyczny. Zdecydowanie polecam.

Patrycja Brzezińska

Fantastyczny człowiek, pełen pasji i bardzo profesjonalny. Po 7 latach koszmaru związanego ze stanami lękowymi i napadami paniki, gdzie straciłam już nadzieję na normalne życie, dostałam namiar do Marcina. Umówiłam się na konsultację i to była jedna z najlepszych decyzji. Dzięki Marcinowi odzyskałam siebie z powrotem. Kontynuujemy sesje w dalszym ciągu, a mój komfort życia poprawia się z tygodnia na tydzień. Polecam bardzo sesje u Marcina to psycholog z prawdziwego zdarzenia, a z kilkoma już miałam do czynienia. Dziękuję Ci Marcin za to, co robisz.

Ewa Zboralska

Moim problemem był stres związany z egzaminem na prawo jazdy. Po każdym niezdanym egzaminie czułam się coraz bardziej zrezygnowana. Dopiero sesje z Marcinem pomogły mi. To psycholog którego polecam wszystkim potrzebującym w pokonaniu swoich fobii, stresu i lęku. Marcin jesteś wspaniałym terapeutą. Dziękuję.

Kacper Olszewski

Marcin cechuje się wyjątkową cierpliwością, która w połączeniu ze szczególną umiejętnością słuchania sprawiła, że nasze spotkania przyniosły wiele pozytywnych rezultatów. Serdecznie polecam konsultację z tym Panem.

Manuela Misiak

Mieszkam za granicą i praca z Marcin Kwieciński była zbawienna; zrozumienie i wsparcie oraz najważniejsza efektywna praca, żeby żyć w pełni, różne metody w tym regulacji emocjonalnej, identyfikacja trybów i schematów funkcjonowania, nowe treści, generalnie ZDROWIE PSYCHICZNE, a to podstawa prawidłowego funkcjonowania w życiu. Gorąco polecam!!!

Michał Kitowski

Marcin to prawdziwy pasjonat psychologii, jest szczerze zainteresowany klientem i tym, jak może mu pomóc, cechuje się ogromną wiedzą. Pełen profesjonalizm, polecam.

Paulina Strączek

Pragnę z całego serca polecić specjalistę, jakim jest Marcin. Dzięki niemu odkryłam i zrozumiałam na nowo siebie, swoje możliwości i tajemnice, które kryła moja głowa. Dawniej nie wierzyłam, że praca z psychologiem może tak bardzo wpłynąć na człowieka, że aż pokona on problemy zdrowotne, przez które musiał być w ciągłym kontakcie z różnymi lekarzami, zażywać leki, suplementy i zamartwiać się o to, że nie ma poprawy.

Tak właśnie było ze mną, jednak dzięki naszej współpracy odstawiłam to wszystko i moje zdrowie fizyczne oraz psychiczne wraca do normy. Były momenty, że nie wierzyłam, że kiedykolwiek wyzdrowieję. Okazało się jednak, że dzięki naszym sesjom jestem w stanie leczyć siebie samą. Marcin zawsze wie, co powiedzieć, jak zareagować i jak się zachować, by nakierować mnie na odpowiednie tory. Jest to zdecydowanie człowiek na właściwym miejscu; niezawodny, empatyczny, inteligentny i pracowity. Oczywistym jest to, że ta praca to jego powołanie. Raz jeszcze polecam z całego serca!

Alicja Bohowicz

Kto miewa ataki paniki i lęki, wie doskonale, jak się z tym żyje. Ale przychodzi taki moment, że już się nie ma na to sił. Cieszę się bardzo, że szukając pomocy, trafiłam na Marcina. Dzięki niemu wiem, że z takimi problemami można sobie poradzić i powrócić do normalnego życia. Bardzo dziękuję za fachową pomoc!

Tadeusz Drozd

Umówienie się na sesje z Marcinem było strzałem w dziesiątkę! Gdybym miał tę wiedzę, którą teraz posiadam zrobiłbym to 10 lat wcześniej 😉 Nie chcę zachwalać za mocno, żeby opinia nie wyszła na sztuczną, ale wiedza i techniki, które posiada Marcin to jest jakiś kosmos! Działają w 100%, a przynajmniej tak było w moim przypadku.  Gdybym miał robić to na własną rękę, pewnie przeczytałbym z 500 książek, a i tak nie przyniosłoby to takiego efektu. Szkoda czasu na kręcenie się w kółko. Jeśli masz jakiś problem, który widzisz, że powraca do Twojego życia jak bumerang, to konsultacje z Marcinem pomogą Ci znaleźć źródła oraz dadzą wiedzę i narzędzia, aby go rozwiązać. Da się odczuć, że Marcin pracuje z powołania, a praca jest jego pasją, tak jak ktoś tutaj napisał, właściwa osoba na właściwym miejscu, polecam!

Dominik Szatkowski

Przed sesjami na każdym kroku dręczyły mnie myśli związane z pracą. Na każdym kroku tylko o niej myślałem. Nie potrafiłem sobie z tym poradzić, doprowadzało mnie to do stanów, w których nie potrafiłem odpoczywać, a to, co sprawiało mi przyjemność stało się zwykłą rutyną dla zabicia nudy. Chcąc rozwiązać swój problem trafiłem na Marcina. Po paru sesjach i uświadomieniu sobie gdzie leży mój problem zmieniłem nastawienie. Pomogły mi w tym nie tylko rozmowy, ale także ćwiczenia myślowe, które polecił mi Marcin. Stałem się zupełnie innym człowiekiem. Wrócił stary ja. Z całego serca mogę polecić wizytę u Marcina! Jeśli ktokolwiek ma jakiś problem, zachęcam do współpracy! 

Michał Z.

Z przyjemnością polecam Marcina Kwiecińskiego jako terapeutę, który odegrał kluczową rolę w moim procesie pokonywania zaburzeń lękowych. W ciągu ostatniego roku doświadczyłem nie tylko profesjonalizmu, ale także ogromnej cierpliwości i empatii ze strony Marcina.
Jego przemyślany schemat postępowania, dostosowany do moich potrzeb, był kluczowy dla osiągnięcia postępów. Marcin nie tylko pomógł mi zrozumieć korzenie moich obaw, ale także umożliwił mi oswojenie się z nimi. Dzięki niemu uwierzyłem, że mogę przezwyciężyć to, co wcześniej wydawało mi się nie do pokonania.
Marcin okazał się dla mnie nie tylko terapeutą, ale wręcz aniołem stróżem. Jego wsparcie wydobyło mnie z najtrudniejszego okresu, kiedy miałem wrażenie, że utknąłem na zawsze w kłębach lęków. Jestem mu niezmiernie wdzięczny za to, że dzięki niemu wróciłem do pracy i mogę znów cieszyć się życiem.
Gorąco polecam usługi Marcina każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy w radzeniu sobie z przykrymi objawami zaburzeń lękowych. Da się z nich wyjść — naprawdę!