Pomagam w przepracowaniu lęku i
trudnych emocji

Pomagam w przepracowaniu lęku i trudnych emocji

Poznajmy się

Nazywam się Marcin Kwieciński i jestem dyplomowanym psychologiem o specjalności klinicznej. Obecnie pracuję w hospicjum w Bydgoszczy oraz prowadzę własny gabinet i oferuję pomoc psychologiczną online.

Specjalizuję się w radzeniu sobie z emocjami, poprawie funkcjonowania i zmianie trudnych relacji w życiu moich klientów.

Wiem z doświadczenia, że trwała redukcja objawów lękowych/emocjonalnych, zbudowanie motywacji bądź rozwiązywanie konfliktów z innymi ludźmi to realne i osiągalne cele.

Jeśli pragniesz zmian, możemy podjąć współpracę, aby osiągnąć to jak najszybciej.

Co jest dla mnie ważne

Jestem zorientowany na rezultaty – bardzo cenię sobie praktyczność, życzliwość oraz ludzkie podejście. Wartości te towarzyszyły mi od najmłodszych lat i to one sprawiły, że zostałem psychologiem.

Choć zawsze miałem problemy z matematyką i do dzisiaj nie potrafię naprawić gniazdka, od dziecka byłem wrażliwy na cierpienie innych. Stawałem w obronie kolegów i koleżanek, gdy jakiś szkolny łobuz chciał zrobić im krzywdę, choć czasem obrywałem za to jeszcze bardziej niż Ci, których starałem się „uratować”.

Wtedy nie wiedziałem jeszcze, że w tym moim dążeniu do sprawiedliwości i pomocy innym zawiera się moje życiowe powołanie. Zrozumiałem jednak pewną rzecz:

Bycie wsparciem dla innych czyni ten świat nieco mniej okropnym.

Psychologia i psychoterapia to nie tylko moje wieczne pasje, ale również skuteczne narzędzia, które pozwalają mi realizować ten cel – w moim gabinecie bądź w formie pomocy online.

Zmiana jest możliwa

Każda sytuacja jest inna. Każdy problem, relacja i proces zmiany wymaga indywidualnych rozwiązań. Jedno w tym wszystkim nigdy się nie zmienia: chcę pomóc Ci znaleźć światło w świecie pełnym mroku i trudności.

To nie zawsze jest proste i raczej nie zadzieje się od razu. Najważniejsze jest jednak to, że jest to możliwe. Widzę to na co dzień w pracy z moimi pacjentami i klientami, którzy przy odrobinie zaangażowania rozwiązują problemy, z którymi zmagali się nawet przez wiele lat.

Z drugiej strony wiem, jak trudno jest zapisać się na konsultację i podzielić się z kimś własnymi lękami i cieniami. Zdaję sobie też sprawę, że podjęcie decyzji, czy potrzebujesz porady lub wsparcia, zajmuje trochę czasu. Bez względu na to, jaka była ostatnia rzecz, która sprawiła, że tu jesteś, chcę Ci pomóc.

Bądźmy w kontakcie

Jeśli chcesz dokonać realnych zmian, zadzwoń: +48 783881513, wyślij e-mail lub skorzystaj z mojego bezpiecznego formularza kontaktowego, aby umówić się na konsultację (w gabinecie w Bydgoszczy lub online).