Pomoc psychologiczna online

Pomoc psychologiczna online

Psycholog online – profesjonalna pomoc przez internet

Nieważne, czy żyjesz na wsi, w dużym mieście w Polsce, czy jesteś na emigracji (Anglia, Niemcy, Holandia, USA itd.) – możesz skorzystać ze skutecznego wsparcia psychologicznego online. Jeśli nie czujesz się pewnie podczas spotkania w gabinecie, pomoc psychologiczna online z pewnością zmniejszy związany z tym dyskomfort. Praca w domowym zaciszu zapewnia większe poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie jest świetną alternatywą, jeśli masz czasu lub sposobności na terapię stacjonarną. 

Konsultacje online odbywają się za pośrednictwem rozmowy video. Wystarczy, że umówimy się na konkretny termin i połączymy się w programie Skype. Skuteczność pomocy psychologicznej przez internet jest potwierdzona przez liczne badania naukowe. Moje doświadczenia pokazują, że w wielu przypadkach jest to nawet korzystniejsza forma współpracy niż tradycyjna wizyta w gabinecie.

Pomoc online jest po prostu wygodniejsza – zaoszczędza Ci czas, który musiałby być przeznaczony na dostanie się do gabinetu stacjonarnego. Możesz pracować ze mną online z każdego miejsca na świecie,w  którym masz stałe łącze internetowe. Oprócz tego masz możliwość skorzystania z dogodnych terminów konsultacji.

Plusy pomocy psychologicznej online

WIĘKSZY KOMFORT

Sesje online to komfortowe rozwiązanie – oszczędność czasu i energii, której nie trzeba przeznaczać na dojazd do gabinetu.

  SKUTECZNA POMOC

Pomoc online jest równie skuteczna, co tradycyjna konsultacja w gabinecie – potwierdzają to liczne badania naukowe i moje doświadczenie z pracy z klientami.

  DOGODNE TERMINY

Konsultacje online odbywają się w elastycznych godzinach – na pewno znajdziemy dla Ciebie pasujący termin.

W czym mogę Ci pomóc

Niezależnie od powodu skorzystania z pomocy psychologicznej, jestem tutaj, aby Ci pomóc. Jako dyplomowany psycholog jestem przygotowany, aby radzić sobie z różnorodnymi problemami. Należą do nich między innymi:

 • Zaburzenia lękowe (lęk uogólniony, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, ataki paniki, fobia społeczna) i radzenie sobie ze stresem
 • Problemy dotyczące obecnych i przeszłych relacji z ludźmi (konflikty relacyjne, radzenie sobie z rozstaniem, asertywność, toksyczne relacje. narcystyczne nadużycia)
 • Wyznaczanie celów życiowych, zarządzanie czasem oraz budowanie motywacji do ich realizacji
 • Poważne zmiany życiowe (rozwód, strata kogoś bliskiego/żałoba, zmiana ścieżki zawodowej)
 • Depresja i inne zaburzenia nastroju
 • Zespoł stresu pourazowego (PTSD) i trauma
 • Fobie (np. agorafobia, lęk przed bliskością, lęk przed śmiercią)
 • Zaburzenia osobowości (osobowość: lękliwa, narcystyczna, chwiejna emocjonalnie, paranoiczna, histrioniczna, schizoidalna, zależna, anankastyczna)
 • Zaburzenia odżywiania (bulimia, anoreksja, kompulsywne objadanie się)
 • Zaburzenia psychosomatyczne (np. uporczywe bóle, mdłości, problemy z układem pokarmowym)
 • Zaburzenia snu (lunatykowanie, bezsenność, lęki nocne)
 • Problemy zawodowe (mobbing, strata pracy, stres zawodowy, wypalenie zawodowe)

Spotkajmy się online w 3 krokach

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY

Opisz pokrótce swój problem za pomocą formularza kontaktowego. Uzyskasz moją odpowiedź w ciągu 24 h.

WYBIERZ PASUJĄCY TERMIN KONSULTACJI

Po otrzymaniu Twojej wiadomości, wyślę Ci propozycję najbliższych terminów konsultacji online, regulamin sesji indywidualnych oraz dane do przelewu.

ROZPOCZNIJ KONSULTACJĘ ONLINE

Po wybraniu przez Ciebie dogodnego terminu, zapoznaniu się z regulaminem i dokonaniu wpłaty za konsultację, spotykamy się na video-rozmowie.

Cennik konsultacji indywidualnych online

Konsultacja indywidualna przez telefon/Skype (online):

50 minut – 200 zł

Po każdej konsultacji otrzymujesz ode mnie podsumowanie sesji
z zadaniem domowym do wykonania
(wysyłane na Twoją skrzynkę
e-mail).

Umów się na konsultację online

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, jestem do dyspozycji. W celu umówienia się na konsultację zadzwoń: 783881513 lub uzupełnij poniższy formularz, opisując w skrócie swój problem. Uzyskasz moją odpowiedź w ciągu 24h.

Najczęściej zadawane pytania

Liczne badania dowodzą, że psychoterapia online (pomoc psychologiczna online / psycholog online) jest skuteczna, a w przypadku niektórych problemów psychologicznych, jest nawet skuteczniejsza od tradycyjnej wizyty w gabinecie.

Po umówieniu się na konkretny termin i uzyskaniu od Ciebie nazwy użytkownika na Skype, kontaktuję się z Tobą za pośrednictwem video-rozmowy. Spotykamy się w czasie rzeczywistym – widząc się i słysząc za pomocą internetowej kamery. Konsultacje online nie odbiegają znacznie formą od tradycyjnej wizyty w gabinecie. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej na temat procesu pomocy psychologicznej, odwiedź stronę konsultacji indywidualnych.

Wystarczy, że masz stały dostęp do internetu, zainstalowaną darmową wersję programu Skype na telefon, komputer lub inne urządzenie oraz kamerę internetową.

Więcej na temat samej pomocy psychologicznej, dowiesz się na stronie konsultacji indywidualnych.