ROZWÓJ OSOBISTY | PRAKTYCZNA PSYCHOLOGIA | RELACJE MIĘDZYLUDZKIE

Kiedy stres i niepokój rządzą Twoim życiem…

…wszystko wydaje się bardzo trudne. Wówczas ma się wrażenie, że zmartwienie i przytłoczenie jest po prostu normalne.

Właśnie przyzwyczajasz się do radzenia sobie z tym wszystkim – ale w środku boisz się, że niedługo Twoje problemy będą nie do zniesienia.

Boisz się, że nie będziesz w stanie funkcjonować w swoich związkach, pracy, społeczności i życiu. A to tylko pogarsza stres i niepokój.

Jeśli zmartwienie zaczyna dominować nad Twoim życiem, pomoc psychologiczna może być dla Ciebie świetnym rozwiązaniem.

Co jest dla mnie ważne

Od dziecka byłem wrażliwy na cierpienie innych. Stawałem w obronie kolegów i koleżanek, gdy jakiś szkolny łobuz chciał zrobić im krzywdę – czasem obrywałem w tej sytuacji jeszcze bardziej niż oni.

Wtedy nie wiedziałem jeszcze, że w tym moim dążeniu do sprawiedliwości i pomocy innym zawiera się moje powołanie. Zrozumiałem jednak pewną rzecz:

Bycie wsparciem dla innych czyni ten świat nieco mniej okropnym.  

Moje życie nabrało sensu i wiatru w żagle, kiedy na pierwszym roku studiów z zarządzania (które niedługo potem rzuciłem) byłem słuchaczem wykładu doktora psychologii. Uświadomiłem sobie wówczas, że tego właśnie chcę – zostać psychologiem i zajmować się wszystkim tym, o czym mówił ten człowiek!

Po wielu latach pełnych trudów, wątpliwości i wyzwań ukończyłem liczne szkolenia i studia psychologiczne o specjalności klinicznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Obecnie pracuję jako psycholog w hospicjum oraz prowadzę własny gabinet i oferuję pomoc online. Skupiam się również na tworzeniu darmowych treści na moim blogu i kanale YouTube, gdzie dzielę się z Tobą wiedzą z zakresu psychologii i psychoterapii.

Chcę pomóc Ci znaleźć światło w świecie pełnym mroku. To nie zawsze jest proste i raczej nie zadzieje się od razu. Najważniejsze jest jednak to, że jest to możliwe – widzę to na co dzień w pracy z moimi pacjentami i klientami. Zmiany są w Twoim zasięgu, choć wymagają zaangażowania – nie tylko mojego, ale również Twojego.

Jeśli chcesz rozwiązać pewne problemy, z którymi zmagasz się od dłuższego czasu, mogę Ci w tym pomóc i chętnie przedstawię Ci najlepsze z możliwych rozwiązań.

W czym mogę Ci pomóc?

RADZENIE SOBIE ZE STRESEM I EMOCJAMI

Kiedy w Twoim życiu pojawia się przytłoczenie nieprzyjemnymi emocjami, a codzienność wypełniona jest stresem – wszystko wydaje się trudne. Zwykłe czynności stają się wysiłkiem, a Ty nie umiesz już cieszyć się małymi rzeczami. W moim podejściu uczę Cię praktycznych metod radzenia sobie ze stresem i emocjonalnym przytłoczeniem, abyś w domu, pracy i relacjach z innymi potrafił funkcjonować bez lęku, przygnębienia i frustracji.

ZARZĄDZANIE CZASEM I PRODUKTYWNOŚĆ

Nie umiesz się zorganizować? Często o czymś zapominasz lub masz wrażenie, że nie pracujesz produktywnie i nie osiągasz przez to swoich celów? A może wręcz przeciwnie – nie masz czasu na swoje potrzeby lub nie wystarcza go na relacje z Twoimi bliskimi? Strategie skutecznego zarządzania czasem pomogą Ci poukładać życie zawodowe i prywatne, w którym znajdziesz czas na wydajną pracę i odpoczynek.

RADZENIE SOBIE Z ROZSTANIEM

Rozstanie to wyjątkowo trudny czas. Kiedy nie potrafisz zapomnieć o byłym partnerze i nie możesz pogodzić się ze stratą, trudno jest Ci stworzyć nowy, wartościowy związek, chodzić do pracy i cieszyć się życiem. Gdy rozstanie zamieniło się u Ciebie w przedłużającą się żałobę, być może to sygnał, aby rozważyć pomoc psychologiczną i przepracować nagromadzone emocje żalu, smutku, gniewu i tęsknoty, a następnie w pełni zaakceptować to, co się stało.

Dlaczego warto ze mną współpracować?

 

• Przedstawiam Ci w jasny sposób najlepsze rozwiązania dla Twoich problemów, jednak finalnie to Ty decydujesz, w jakim kierunku chcesz iść,

• Biorę pod uwagę, że problemy mogą być skomplikowane – nie oceniam Ciebie ani Twoich decyzji i zachowań. Moja rola polega na wspieraniu Cię w procesie zmian,

• Jestem praktyczny i bardzo zależy mi na efektach – szanuję Twój czas i pieniądze,

• Oferuję pomoc psychologiczną, kiedy jej potrzebujesz – nie narzucam żadnych zobowiązań. Twoje potrzeby i preferencje są dla mnie na pierwszym miejscu,

• Dbam o Twoją wygodę i komfort – konsultacje mogą odbywać się w gabinecie w Bydgoszczy lub online (poprzez skype). Po każdej sesji otrzymujesz ode mnie podsumowanie sesji z zadaniem domowym do wykonania.

Referencje klientów:

Marcin dał mi nowe spojrzenie na istotne dla mnie aspekty życia i zmobilizował do działania w związku z zakończeniem kilkuletniego związku partnerskiego. Dzięki sesjom zyskałam szerszy wgląd w moją sytuację życiową i zawodową. Sesje dały mi materiał do tego, aby uporządkować moje obowiązki i chaotyczne myśli. Mogę polecić Marcina jako uważnego słuchacza, który potrafił mnie zrozumieć i uświadomić moje potrzeby, a później za pomocą interesujących metod popchnąć do pozytywnych zmian.
Agnieszka, 29 lat
Profesjonalizm, wrażliwość i ogromna wiedza w atmosferze szacunku i bezpieczeństwa. Marcin Kwieciński to pasjonat w swojej dziedzinie, jest autentyczny i potrafi empatycznie podejść do każdej sprawy. Skutecznie pomógł mi w radzeniu sobie ze stresem w pracy i pokazał mi moje błędne sposoby myślenia o mojej karierze. Serdecznie polecam jego usługi.
Martyna
Architekt
Współpraca z Marcinem była dla mnie nową przygodą, ponieważ nigdy wcześniej nie korzystałam z tego typu usług. Z sesji na sesję dochodziłam do nowych wniosków i zbliżałam się do osiągnięcia moich celów, odkrywając swoje ograniczenia i blokady. Jestem bardzo wdzięczna za możliwość poznania źródeł moich problemów, z którymi zmagałam się od paru dobrych lat. Marcin jest jedyną osobą, która potrafiła do mnie dotrzeć - jego pozytywna energia i sposób pracy sprawiają, że dosłownie każda sesja przynosi przełomowe odkrycia i motywuje do dalszych zmian. Poznawanie siebie i swoich emocji jest niesamowitym doświadczeniem, które pozwala na rozwój i zobaczenie możliwości, które wcześniej nie były widoczne.
Paulina
Specjalista ds. marketingu

Cennik konsultacji indywidualnych

 

Konsultacja indywidualna przez telefon/skype: 50 minut – 100 zł

Konsultacja w gabinecie w Bydgoszczy: 50 minut – 100 zł

Trening zarządzania emocjami: 50 minut – 100 zł

Zadzwoń lub napisz – nie gryzę 🙂

 
Umów się na konsultację ze mną, jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia w jednym z określonych wyżej obszarów, pisząc na maila: info[@]marcinkwiecinski.com.pl lub kontaktując się telefonicznie na numer: 783881513.
 

Zawsze jestem gotów poświęcić pół godziny na omówienie Twojej sytuacji bez opłat. Jeśli nie mogę pomóc Ci w określonej kwestii, z przyjemnością będę mógł skierować Cię do wykwalifikowanego specjalisty w Twojej okolicy bez żadnych zobowiązań ani “opłaty za polecenie” jakiegokolwiek rodzaju.

Nawet jeśli nie będziemy razem pracować, z chęcią dowiem się, z jakimi problemami się zmagasz lub nad czym obecnie pracujesz, wówczas również zapraszam do kontaktu mailowego:

Miejsce, w którym odbywają się konsultacje: