ROZWÓJ OSOBISTY | PRAKTYCZNA PSYCHOLOGIA | RELACJE MIĘDZYLUDZKIE

Na czym polega konsultacja?

Konsultacja ma na celu wsparcie na Twojej drodze do osiągania celów związanych z życiem prywatnym lub zawodowym. W większości przypadków opiera się na trzyetapowym procesie, który składa się na:

1. Określenie celu lub problemu

2. Rozważenie dostępnych możliwości zmiany

3. Praca nad osiągnięciem celu lub rozwiązaniem problemu

Konsultacja jest silnie nastawiona na efekty przy empatycznym uwzględnieniu potrzeb i możliwości klienta.

Zapisując się na sesję masz gwarancję praktycznego podejścia bazującego na najbardziej skutecznych narzędziach z zakresu psychologii i efektywności osobistej.

W czym mogę Ci pomóc?

WYZNACZANIE I OSIĄGANIE CELÓW

Szukasz swojego życiowego celu? A może masz trudności w osiągnięciu swoich zamierzeń, takich jak awans w pracy, zrzucenie kilku kilogramów lub dostanie się na wymarzone studia? Stworzenie przemyślanego planu działania i wsparcie od strony motywacyjnej może sprawić, że droga do Twoich upragnionych celów znacznie się skróci.

POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

Brak pewności siebie? Nieśmiałość lub nieumiejętność asertywnego komunikowania swoich potrzeb? Praca nad samooceną to często najważniejsza część osobistego rozwoju. Jak pokazały badania – osoby pewne siebie są szczęśliwsze, zdrowsze i zarabiają więcej pieniędzy. 

ZARZĄDZANIE CZASEM I PRODUKTYWNOŚĆ

Nie umiesz się zorganizować? Często o czymś zapominasz lub masz wrażenie, że nie pracujesz produktywnie i nie osiągasz przez to swoich celów? A może wręcz przeciwnie – nie masz czasu na swoje potrzeby lub nie wystarcza go na relacje z Twoimi bliskimi? Strategie skutecznego zarządzania czasem pomogą Ci poukładać życie zawodowe i prywatne, w którym znajdziesz czas na wydajną pracę i odpoczynek.

RADZENIE SOBIE ZE STRESEM I EMOCJAMI

Przytłoczenie nadmiernymi emocjami i nieustanne doświadczanie niezdrowego stresu prowadzi do wielu zaburzeń. Na szczęście jesteś w stanie nauczyć się lepiej zarządzać swoimi emocjami, a tym samym wieść zdrowsze oraz spokojniejsze życie.

ZMIANA NAWYKÓW

Nasze nawyki mogą nas budować lub niszczyć. Objadanie się niezdrową żywnością, palenie papierosów, picie alkoholu, odkładanie na później i negatywne myśli automatyczne – to tylko nieliczne destrukcyjne nawyki, z którymi się zmagamy. Rozumiejąc proces zmiany nawyków, jesteśmy w stanie rezygnować z niekorzystnych zwyczajów i zastępować je tymi korzystnymi.

RELACJE Z LUDŹMI

Jeśli borykasz się z samotnością, trudnym rozstaniem lub nieustannie bierzesz udział w kłótniach z innymi ludźmi warto popracować nad swoimi zdolnościami porozumiewania się interpersonalnego. Zasady rządzące relacjami międzyludzkimi pokazują nam, jak możemy zachować się w obliczu trudnych sytuacji, takich jak asertywne komunikowanie swoich potrzeb toksycznym osobom w naszym środowisku. Aby nauczyć się skutecznie radzić sobie w kontaktach z innymi ludźmi, musimy wyznaczyć pewne granice, a jednocześnie zrozumieć ich intencje i potrzeby.

Marcin Kwieciński

Jestem konsultantem w zakresie efektywności osobistej i na co dzień dzielę się swoją wiedzą w świecie online oraz w pracy z moimi klientami. Od czterech lat prowadzę bloga Coaching Time, od niedawna również kanał na YouTube o nazwie Psychologia Praktyczna.

Moją pasją i i drugą miłością jest rozwój osobisty i psychoterapia. Obecnie jestem na etapie pisania pracy magisterskiej z psychologii (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy). Przyjemność i sens życia odnajduję w pomaganiu ludziom w rozwiązywaniu ich zwykłych i bardziej skomplikowanych problemów za pomocą sprawdzonych i praktycznych metod. Prowadzę sesje indywidualne, szkolenia, webinaria i warsztaty w firmie MedFood. Udzielam się również jako ekspert na portalu familie.pl.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Dzięki pasji do pomagania ludziom łączę profesjonalizm z empatycznym podejściem. Ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy oraz doświadczeń jest moją zasadą. Pokora, troska i elastyczność to wartości, które odzwierciedlają styl mojej pracy.

Moja metodyka

Moim celem jest uświadamiać najwłaściwsze rozwiązania i wspomagać w ich realizacji. Podczas indywidualnych spotkań w gabinecie lub na Skype, daję Klientom gotowe narzędzia zmiany osobistej, poświęcając Im 100% mojej uwagi. W swojej pracy przestrzegam zasad etycznych, szczególnie dbając o poufność i bezpieczeństwo osób, z którymi współpracuję.

Referencje klientów:

Marcin dał mi nowe spojrzenie na istotne dla mnie aspekty życia i zmobilizował do działania w związku z zakończeniem kilkuletniego związku partnerskiego. Dzięki sesjom zyskałam szerszy wgląd w moją sytuację życiową i zawodową. Sesje dały mi materiał do tego, aby uporządkować moje obowiązki i chaotyczne myśli. Mogę polecić Marcina jako uważnego słuchacza, który potrafił mnie zrozumieć i uświadomić moje potrzeby, a później za pomocą interesujących metod popchnąć do pozytywnych zmian.
Agnieszka, 29 lat
Profesjonalizm, wrażliwość i ogromna wiedza w atmosferze szacunku i bezpieczeństwa. Marcin Kwieciński to pasjonat w swojej dziedzinie, jest autentyczny i potrafi empatycznie podejść do każdej sprawy. Skutecznie pomógł mi w radzeniu sobie ze stresem w pracy i pokazał mi moje błędne sposoby myślenia o mojej karierze. Serdecznie polecam jego usługi.
Martyna
Architekt
Współpraca z Marcinem była dla mnie nową przygodą, ponieważ nigdy wcześniej nie korzystałam z tego typu usług. Z sesji na sesję dochodziłam do nowych wniosków i zbliżałam się do osiągnięcia moich celów, odkrywając swoje ograniczenia i blokady. Jestem bardzo wdzięczna za możliwość poznania źródeł moich problemów, z którymi zmagałam się od paru dobrych lat. Marcin jest jedyną osobą, która potrafiła do mnie dotrzeć - jego pozytywna energia i sposób pracy sprawiają, że dosłownie każda sesja przynosi przełomowe odkrycia i motywuje do dalszych zmian. Poznawanie siebie i swoich emocji jest niesamowitym doświadczeniem, które pozwala na rozwój i zobaczenie możliwości, które wcześniej nie były widoczne.
Paulina
Specjalista ds. marketingu

Cennik konsultacji indywidualnych

 

Konsultacja indywidualna przez telefon/skype: 1 GODZINA – 100 zł

Konsultacja w gabinecie MedFood w Bydgoszczy: 1 GODZINA – 100 zł

Zadzwoń lub napisz – nie gryzę 

 
Umów się na konsultację ze mną, jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia w jednym z określonych wyżej obszarów, pisząc na maila: info[@]marcinkwiecinski.com.pl lub kontaktując się telefonicznie na numer: 783881513.
 

Zawsze jestem gotów poświęcić pół godziny na omówienie Twojej sytuacji bez opłat. Jeśli nie mogę pomóc Ci w określonej kwestii, z przyjemnością będę mógł skierować Cię do wykwalifikowanego specjalisty w Twojej okolicy bez żadnych opłat, zobowiązań ani “opłaty za polecenie” jakiegokolwiek rodzaju.

Nawet jeśli nie będziemy razem pracować, z chęcią dowiem się, z jakimi problemami się zmagasz lub nad czym obecnie pracujesz, wówczas również zapraszam do kontaktu mailowego:

Miejsce, w którym odbywają się konsultacje: