ROZWÓJ OSOBISTY | PRAKTYCZNA PSYCHOLOGIA | RELACJE MIĘDZYLUDZKIE

Na czym polega konsultacja?

Konsultacja ma na celu wsparcie na Twojej drodze do osiągania celów związanych z życiem prywatnym lub zawodowym. W większości przypadków opiera się na trzyetapowym procesie, który składa się na:

1. Określenie celu lub problemu

2. Rozważenie dostępnych możliwości zmiany

3. Praca nad osiągnięciem celu lub rozwiązaniem problemu

Konsultacja jest silnie nastawiona na efekty przy empatycznym uwzględnieniu potrzeb i możliwości klienta.

Zapisując się na sesję masz gwarancję praktycznego podejścia bazującego na najbardziej skutecznych narzędziach z zakresu psychologii i efektywności osobistej.

W czym mogę Ci pomóc?

WYZNACZANIE I OSIĄGANIE CELÓW

Szukasz swojego życiowego celu? A może masz trudności w osiągnięciu swoich zamierzeń, takich jak awans w pracy, zrzucenie kilku kilogramów lub dostanie się na wymarzone studia? Stworzenie przemyślanego planu działania i wsparcie od strony motywacyjnej może sprawić, że droga do Twoich upragnionych celów znacznie się skróci.

POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI

Brak pewności siebie? Nieśmiałość lub nieumiejętność asertywnego komunikowania swoich potrzeb? Praca nad samooceną to często najważniejsza część osobistego rozwoju. Jak pokazały badania – osoby pewne siebie są szczęśliwsze, zdrowsze i zarabiają więcej pieniędzy. 

ZARZĄDZANIE CZASEM I PRODUKTYWNOŚĆ

Nie umiesz się zorganizować? Często o czymś zapominasz lub masz wrażenie, że nie pracujesz produktywnie i nie osiągasz przez to swoich celów? A może wręcz przeciwnie – nie masz czasu na swoje potrzeby bądź czas z rodziną? Strategie skutecznego zarządzania czasem pomogą Ci poukładać życie zawodowe i prywatne, w którym znajdziesz czas na wydajną pracę i odpoczynek.

RADZENIE SOBIE ZE STRESEM I EMOCJAMI

Przytłoczenie nadmiernymi emocjami i nieustanne doświadczanie niezdrowego stresu prowadzi do wielu zaburzeń. Na szczęście jesteś w stanie nauczyć się lepiej zarządzać swoimi emocjami, a tym samym wieść zdrowsze oraz spokojniejsze życie.

ZMIANA NAWYKÓW

Nasze nawyki mogą nas budować lub niszczyć. Objadanie się niezdrową żywnością, palenie papierosów, picie alkoholu, odkładanie na później i negatywne myśli automatyczne – to tylko nieliczne destrukcyjne nawyki, z którymi się zmagamy. Rozumiejąc proces zmiany nawyków, jesteśmy w stanie rezygnować z niekorzystnych zwyczajów i zastępować je tymi korzystnymi.

RELACJE Z LUDŹMI

Jeśli borykasz się z samotnością, trudnym rozstaniem lub nieustannie bierzesz udział w kłótniach z innymi ludźmi warto popracować nad swoimi zdolnościami porozumiewania się interpersonalnego. Zasady rządzące relacjami międzyludzkimi pokazują nam, jak możemy zachować się w obliczu trudnych sytuacji, takich jak asertywne komunikowanie swoich potrzeb toksycznym osobom w naszym środowisku. Aby nauczyć się skutecznie radzić sobie w kontaktach z innymi ludźmi, musimy wyznaczyć pewne granice, a jednocześnie zrozumieć ich intencje i potrzeby.

Marcin Kwieciński

Jestem konsultantem w zakresie efektywności osobistej i na co dzień dzielę się swoją wiedzą w świecie online oraz w pracy z moimi klientami. Od czterech lat prowadzę bloga Coaching Time, od niedawna również kanał na YouTube o nazwie Psychologia Praktyczna.

Moją pasją i i drugą miłością jest rozwój osobisty i psychoterapia. Obecnie jestem na etapie pisania pracy magisterskiej z psychologii (Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy). Przyjemność i sens życia odnajduję w pomaganiu ludziom w rozwiązywaniu ich zwykłych i bardziej skomplikowanych problemów za pomocą sprawdzonych i praktycznych metod. Prowadzę sesje indywidualne, szkolenia, webinaria i warsztaty w firmie MedFood. Udzielam się również jako ekspert na portalu familie.pl.

Dlaczego możesz mi zaufać?

Dzięki pasji do pomagania ludziom łączę profesjonalizm z empatycznym podejściem. Ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy oraz doświadczeń jest moją zasadą. Pokora, troska i elastyczność to wartości, które odzwierciedlają styl mojej pracy.

Moja metodyka

Moim celem jest uświadamiać najwłaściwsze rozwiązania i wspomagać w ich realizacji. Podczas indywidualnych spotkań w gabinecie lub na Skype, daję Klientom gotowe narzędzia zmiany osobistej. W swojej pracy przestrzegam zasad etycznych i stosuję konkretne metody, które dają efekty. 

Cennik konsultacji indywidualnych

Konsultacja indywidualna przez telefon/skype: 1 GODZINA – 80 zł
Konsultacja w gabinecie MedFood w Bydgoszczy: 1 GODZINA – 80 zł

Umów się na konsultację ze mną, jeśli chcesz poprawić jakość swojego życia w jednym z określonych wyżej obszarów: e-mail: info[@]marcinkwiecinski.com.pl

Nawet jeśli nie będziemy razem pracować, może mogę Ci w jakiś sposób pomóc? Z chęcią dowiem się, z jakimi problemami się zmagasz lub nad czym obecnie pracujesz, dlatego zapraszam do kontaktu mailowego.

Miejsce, w którym odbywają się konsultacje: